| 12 تير 1399

En | 

بهره‌برداری از فاز اول مسکن مهر پاوه

بهره‌برداری از فاز اول مسکن مهر پاوه

تاریخ انتشار: 1398/07/10|   بازدید: 30 |  print

فاز اول پروژه مسکن مهر 620 واحدی پاوه صبح امروز پنج شنبه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ، مسعود شریفی مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در حاشیه این آیین و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه توسط بنیادمسکن در سال ۹۰ آغاز و با ۲۴ درصد پیشرفت در ۹۲سال  متوقف و فاقد متقاضی اعلام شد.

وی تصریح کرد: در پی این اتفاق، در نهایت این پروژه به راه و شهر سازی واگذار و عملیات اجرایی آن از سال ۹۶ مجددا از سر گرفته شد.

شریفی با بیان اینکه در حال حاضر تمام واحدهای این پروژه متقاضی دارد، گفت:این پروژه مسکن مهر به واسطه موقعیت جغرافیایی که در آن قرار گرفته، یکی از مسکن مهر های بی نظیر کشور محسوب می شود.

مدیر کل راه و شهر سازی استان تصریح کرد: برای ساختمان این ۱۹۲ واحد ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و حدود ۱۶ میلیارد تومان نیز بابت فضاسازی محوطه آن هزینه شده است.

شریفی پیشرفت فیزیکی بقیه واحدهای این پروژه را ۹۳ درصد اعلام کرد و گفت: عمده کارهای باقی مانده شامل لوله کشی، آسانسور و محوطه سازی تا ۲ ماه آینده انجام می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به استحکام و مقاومت این پروژه تاکید کرد: این پروژه در زلزله سال ۹۶ هیچ آسیبی ندید.

فاز اول این پروژه که ۱۹۲ واحد است که افتتاح شد..

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد