دوشنبه، 5 خرداد 1399

En | 

برگزاری جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن در اداره کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه

برگزاری جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن در اداره کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه

تاریخ انتشار: 1398/11/27|   بازدید: 69 |  print

همزمان با فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام والای زن و روز مادر مراسم تجلیل از بانوان شاغل در اداره کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ، معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل راه و شهرسازی کرمانشاه ضمن تبریک به مناسبت این ایام ، از بانوان ایرانی بعنوان اسوه صبر و شکیبایی یاد کرد و افزود : پرورش فرزندانی با غیرت ، متدین و شجاع نتیجه تربیت صحیح مادرانی است که با الگو پذیری از ائمه اطهار به ویژه حضرت فاطمه زهرا(س) توانستند فرزندانی موفق به جامعه تحویل دهند.

محسن سهرابی با اشاره به مسئولیت های بانوان در عرصه های فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی گفت: زنان نقش مهمی در توسعه همه جانبه کشور و ارتقای فرهنگی جامعه دارند عزت یک زن به شرافت و کرامت ظاهری و باطنی او وابسته است و هرچه کرامت زنان در جامعه بیشتر شود ارزش آنان نیز بیشتر خواهد شد.

 سخنران این مراسم ،حجت‌الاسلام والمسلمین محمود شیرزادی ضمن تبریک میلاد ام ابیها فاطمه الزهرا(س) و امام عظیم الشأن، تکریم و تجلیل از مقام مادر و روز زن را مبارک دانست گفت: حضرت صدیقه کبری(س) نه تنها الگوی زنان مسلمان، بلکه الگوی تمامی زنان دنیا هستند و این الگو بودن در همه زمینه ها از جمله به عنوان مادر و همسر، می باشد.

شیرزادی به تبیین اهمیت جایگاه مادر از نگاه قرآن اشاره و افزود: مهمترین معیار و ملاک ارزیابی  درستی و نادرستی یک عمل، کتاب خداست، لذا در قرآن آمده است که اگر می خواهید در زندگی سعادتمند شوید یکی خدا را بپرستید و دوم اینکه به والدین خود احترام بگذارید و احترام به پدر و مادر را در طراز پرستش خداوند بیان نموده است.

در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر از بانوان شاغل در اداره کل تجلیل شد.

 

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد