دوشنبه، 5 خرداد 1399

En | 

محور سنقر-بیستون تا 3 سال دیگر "چهارخطه" می‌شود

محور سنقر-بیستون تا 3 سال دیگر "چهارخطه" می‌شود

تاریخ انتشار: 1399/02/30|   بازدید: 12 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از اتمام پروژه چهارخطه کردن محور سنقر-بیستون ظرف سه سال آینده، درصورت تامین اعتبار مناسب و به موقع برای این پروژه خبر داد.

مسعود شریفی در گفت و گو با اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی استان ، با اشاره به شروع چهار خطه کردن محور سنقر-بیستون از سال 1394، گفت: این محور اتصال دهنده دو  شهر مهم استان است و ارتقای کیفیت این مسیر مطالبه به حق مردم این شهرها است.

وی افزود: با توجه به لزوم ارتقا کیفیت جاده این مسیر، چهار خطه کردن این محور 60 کیلومتری از چهارسال پیش در دستور کار قرار گرفته و عملیات اجرایی در 15 کیلومتر از این مسیر انجام و یا در دست اقدام است.

شریفی خاطرنشان کرد: هم اکنون از این مسیر 15 کیلومتری، پنج کیلومتر آن زیربار رفته و عملیات اجرایی در 10 کیلومتر دیگر آن در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه از سخت‌ترین بخش مسیر آغاز شده گفت: عملیات چهارخطه کردن این محور از محدوده گردنه "مله ماس" آغاز شده که بخش سخت کار محسوب می شود و هم اکنون 80 درصد عملیات کوه‌بُری انجام شده است.

شریفی تصریح کرد: عملیات چهارخطه کردن مسیر به این شکل است که یک محور دو بانده در کنار محور فعلی احداث می‌شود.

وی در خصوص زمان پایان اجرای این پروژه گفت: اگر اعتبارات مناسب و به موقع باشد و شرایط جوی هم مشکل ساز نشود، می توانیم پروژه را ظرف سه سال آینده تحویل دهیم.

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد