| 05 آذر 1399

En | 

برگزاري  مرحله دوم آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور

 برگزاري مرحله دوم آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور

معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه از برگزاری مرحله دوم آزمون ورود به حرفه مهندسان در استان، همزمان با سراسر کشور خبر داد.
یکشنبه، 06 مهر 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ، مهندس غفوری گفت:

وزارت راه و شهرسازی در اجراي مواد  11،21،26و 28 آیين نامه اجرائي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان با همکاري سازمان سنجش آموزش كشور ، نسبت به برگزاري آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان در هفت رشته مهندسي معماري بخشهاي (نظارت و اجرا)، عمران بخشهاي(نظارت،محاسبات و اجرا)، تاسيسات مکانيکي (طراحي و نظارت) ، تاسيسات برقي(طراحي و نظارت) ،شهرسازي، نقشه برداري و ترافيك در پایه سه براي پروانه اشتغال بکارو  کاردانهای فنی ساختمانو معمارات تجربی در تاریخ هاي سوم و چهارم مهرماه سال جاری بطور هماهنگ و همزمان در سراسر كشور اقدام کرده است..

در حال حاضر حدود سیزده هزار مهندس در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه عضویت دارند؛ که از این تعداد حدود شش هزار نفر دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی می باشند.

 احراز هویت در جلسه آزمون ، از طریق ارائه كارت شناسایي معتبر عکس دار و پرینت كارت شناسایي آزمون صورت گرفت.

به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی استفاده از ماسک سه لایه معمولی(بدون فیلتر) برای داوطلبان الزامی بود. ضمنا به همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده یا پدالکی جهت استفاده ی شخصی؛  و نیز زیرانداز یا محفظه ی مناسب به منظور قراردادن کتب و جزوات بر روی آن و عدم تماس با زمین از قبل اطلاع رسانی گردید.

تصاویر
  • برگزاري  مرحله دوم آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور
  • برگزاري  مرحله دوم آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها