| 05 آذر 1399

En | 

پیام تسلیت مدیر کل راه و شهر سازی به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع)

 پیام تسلیت مدیر کل راه و شهر سازی به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع)

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه طی پیامی فرا رسیدن اربعین حسینی(ع) را به تمامی آزادگان و عدالت خواهان جهان تسلیت گفت.
شنبه، 19 مهر 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهر سازی استان کرمانشاه ،در متن پیام مسعود شریفی" چنین آمده است:

  سوز ای دل که امروز اربعین است                  عزای پور ختم المرسلین است

  قیام کربلایش تا قیامت                                سراسر درس، بهر مسلمین است

اربعین حسینی، نمود روشنی از جاودانگی مسیر حق و حقیقت است که با گذشت چهل روز از واقعه جانگداز کربلا، جان های مومنان را بار دیگر به شور و شعور حسینی پیوند می زند.

اربعین؛ فرصتی برای دیدارها، مجالی برای زیارت آسمانی‏ها، طواف حاجیان داغ‏دیده بر مزار حسین، فرصتی برای یک دل شدن، پیوستن به صاحبان فضیلت و کرامت و آشنایی با عاشقانه‏های هفتاد و دو پروانه است.

اربعین که می آید، باید از زینب هم گفت؛ از حاصل زخم ها و نمازهای نشسته ای که هنوز او را به یاد دارند.

اربعین یادآور چهلمین روز شهادت سرور و سالار شهیدان آقا اباعبدالله الحسین(ع) و هفتاد و دو کبوتر  عاشق است، واقعه ای که با ریختن خون پاک این بزرگ آزادگان جهان منجر به شکل گیری مکتب و بینشی شد که تا ابد باقی خواهد ماند.

در این مکتب سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایشان درس‌های مانند ستم‌ستیزی، حمایت از دین و امامت، وفاداری، شجاعت، شکیبایی، ذلت گریزی را با نثار خون خود به تمامی آزادی خواهان جهان آموختند.

اینجانب، فرا رسیدن چهلمین روز شهادت بزرگ مرد صحنه کربلا حضرت ابا عبدالله الحسین و ۷۲ ستاره درخشان از چهره آسمان شهیدان را به، محضر آقا امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب و عموم عزاداران و سوگوارانش به ویژه همکاران وزارت راه و شهرسازی در استان و سراسر کشور تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و قبولی طاعات و سوگواری همه عزیزان را از درگاه حضرت حق مسالت دارم.

تصاویر
  • پیام تسلیت مدیر کل راه و شهر سازی به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع)
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها