| 31 خرداد 1400

En | 

تبریک فرمانده پایگاه شهیدکلانتری راه و شهرسازی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

 تبریک فرمانده پایگاه شهیدکلانتری راه و شهرسازی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع و فرمانده پایگاه شهید کلانتری راه و شهر سازی استان کرمانشاه طی پیامی فرا رسيدن سوم خرداد سالروز آزادي خرمشهررا تبريك و تهنيت گفت.
دوشنبه، 03 خرداد 1400 | امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي استان کرمانشاه متن پیام محسن سهرابی  بدین شرح است :

 حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی در تاريخ پراز فراز ونشيب ايران اسلامي به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.

بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران ، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.

اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان ، و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس و كاركنان و ايثارگران و بسیجیان اداره كل راه و شهرسازي استان کرمانشاه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

تصاویر
  • تبریک فرمانده پایگاه شهیدکلانتری راه و شهرسازی به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها